من هستم!

دلم برای وبلاگم تنگ شده .دلم برای همه دوستان وبلاگ نویس تنگ شده.روزها تند و تند میگذرد و من وقت نمیکنم به دلتنگیهایم فکر کنم.یعنی وقت فکر کردن پیدا نمیکنم.تازگیها متوجه شده ام 24 ساعت ، زمان کمی ست برای یک شبانه روز!بخاطر کار جدیدی که شروع کرده ام باید بیشتر مطالعه کنم و آموزش ببینم .رادیو را که دقیقا 10 ماهی است روشن نکرده ام !به ندرت تلویزیون نگاه کردنم هم قطع شده است!منم با حجم زیادی از چیزهایی که نیاموخته ام و فرداها، باید همه این چیزها را به فرزندم منتقل کنم.فردا پارسا وارد 6 سالگی میشود.وارد مرحله ای دیگر از زندگی، مسیری برای رسیدن یا نرسیدن به تمامی آرزوهایش.مرحله ای که کودک درونش را میگذارد در کودکی بماند و خود پا به مرحله رشد میگذارد (راستی یادم باشد در مورد سمیناری که رفته ام و موضوع آن کودک درون بود برایتان مطلبی بنویسم)رشته کلام برید و دیگر هیچ.فقط اومدم بگم به یادتون هستم اگر کم میام.

/ 10 نظر / 46 بازدید
(مامان فلفلی)

تولد پارسا مبارک. امیدوارم همیشه سالم و شاد در کنار هم باشید و این روز میمون رو جشن بگیرین. می دونم که به فکر ماها هستی و فقط وقت آپ کردن نداری.

مریم

سلام گل خانومی.وبلاگ من هم تازه متولد شده.به ما سر میزنین؟

معصومه

وحیده خانم گل,شما ی مادر بی نظیری .ما هم دلمون واسه نوشتهای قشنگت تنگ میشه......................

پانی

سلام خانم راستی من چی صداتون کنم؟؟ به این پسره کرونوس اصلا توجه نکن ها!!!! چرت و پرت میگه راستی نگفتید خونتون کجاست کار شما چیه؟لطفا جواب بدید.منتظرم مثل همیشه راستی میخوام اپ کنم بیایید

پانی

ای بابا دوباره عکسارو گذاشتید که[اضطراب] من بخاطر خودتون گفتم وگر نه هر جور که راحتید.[فرشته]

پانی

نمیخوایید قالب رو عوض کنید خیلی چیز مهمیه ها این هیچ چی نداره مگه بره پارسا نیس

پانی

نمیخوایید قالب رو عوض کنید خیلی چیز مهمیه ها این هیچ چی نداره مگه بره پارسا نیس

پانی

بهتون ایمیل میزنم اینم ادرس منه

پانی

میشه جواب نظراتم رو توی وبلاگ خودتون هم بدید؟[سوال] راستی ارسا رو از طرف من ببوس کنید میدونم الان سر کارید منتظرم

پانی

یه 5 دقیقه ی دیگه اپدیت میکنم البته هر دو وبلاگ رو[دست][خجالت][چشمک]