یک روز در مدرسه

امروز از اون روزهای فراموش نشدنی بود برای من اگرچه شاید برای پارسا روزی بود مثل روزهای دیگه.فرصتی شد یک روز با بچه ها باشم .در کلاس درس بنشینم و در بازدید از هنرستان هنرهای زیبای اصفهان که به منظور آشنایی بچه ها با هنر و همزمانی آن با درس هنرمند کتاب زبان آموزیشان  همراهشان باشم.از بودن با بچه ها آنقدر لذت بردم که گفتنش قابل وصف نیست.هر چند متوجه شدم کار معلمی بسیار سخت از آن است که فکرش را می کردم.ولی نشستن در گوشه ای از کلاس و نظاره گر دنیای شاد و بی غصه بچه ها لذتی دارد وصف نشدنی.تک تک بچه ها را زیر نظر داشتم هر کدام عالمی داشتند برای خودشان.بعضی شوخ و بذله گو بعضی متین و موقر بعضی شاد و سر خوش.گاهی در نظرم تجسم میکردم بزرگ که میشوند چه شخصیتی دارند.توی همچین محیطی می شود بچه ها را شناخت.باورم نمیشود حتی رفتارهای پارسا هم  متفاوت بود.احساس کردم در همان چند ساعت توانستم چیزهای جدیدی در مورد پارسا متوجه شوم.

 

 

 

پارسا و پرهام

پارسا -کیارش دوست داشتنی و پرهام که تفاوتش را با همه بچه ها میشود احساس کرد.متین ،موقر ،با هوش که انگار چند سالی از بچه های دیگر جلوتر است.در ضمن خواننده وبلاگ پارسا هم هست.

 

ازبالا:محمدمهدی-کوروش-آرمان-شنتیا-بابک-پارسا معروف به پاری-کیارش-پارسا-پرهام-مانی-سپهر


بچه ها در زنگ تفریح و انتخاب کتاب از کتابخانه کلاس.

تازه آنجا متوجه شدم که بچه ها در کلاس کتابخانه دارند و پارسا تا بحال یک کتاب هم امانت نگرفته است.نه از اینجا نه از کتابخانه مدرسه که کتابهای خیلی خوبی دارد.حتما در این کتاب خواندن پارسا باید وقت بیشتری بگذارم.یکی از بچه ها مسئول کتابخانه است.کتابها را امانت می دهد.اسم بچه ها را می نویسد و تاریخ میزند..

بچه ها سوار در سرویس و در فرصت 15دقیقه ای رسیدن تا مقصد آواز خواندند و رقصیدند

کارگاه قالی بافی

آشنایی با مراحل تهیه نقشه فرش

کارگاه مجسمه سازی

حجم سازی با سیم

کارگاه منبت و معرق

مراحل ساخت معرق

.

.

 خلاصه اینکه بیشتر از اینکه به بچه ها خوش بگذرد به من خوش گذشت.

  

/ 26 نظر / 136 بازدید
نمایش نظرات قبلی
علی

با عرض سلام خدمت شما دوست گرامی بازدید وبلاگ خود را با تبادل لینک رایگان با تاپ 2 دانلود افزایش دهید -----> http://www.top2download.ir/links.php دانلود رایگان جدیدترین نرم افزار و بازیهای کامپیوتر و موبایل و بازی های PS3 ,PS2 ,PS1 PSP ,XBOX360 روز دنیا را فقط در تاپ 2 دانلود می توانید بیابید. *جدیدترین ها را از ما بخواهید...* منتظرحضور گرم شما در تاپ 2 دانلود هستیم ... http://www.Top2Download.com

سپهری

خانمی خیلی سخته کنترل این همه بچه ولی چقد خوبه بچه ها با محیط بیرون مدرسه هم اشنا میشن و چقد خوبه خانواده ها هم کمک میکنن فکر میکنم بیشتر خسته شدین تا خوش بگذره اخه از قیافه همشون شرارت میباره فسقلی ها

مامان پارسا پگاه

چه روز جالب و قشنگي در کنار پارسا جان داشتيد[هورا]

حسین

سلام وبلاگ خیلی خوبی داری. منم یه سایت مرجع طنز و سرگرمی دارم.کلی مطلب خنده دار دارم.به سایت منم بیا.آدرس: http://www.trollian.ir راستی هر روز به سایت من سر بزن چون هر روز با مطالب جدید آپدیت هستم. بیا که منتظرتم.

مامان امیر مهدی

چقدر لباس فرمشون خوشرنگ و هیجان بخشه. چه بازدید مفید و جالبی [قلب]

سپیده

سلام وحیده جان. خوبی؟ خیلی وقته ازتون بی خبرم

دوست

سلام.جالب بود خواستی به منم سر بزن ی چیز جالب دارم

علی

با عرض سلام خدمت شما دوست گرامی بازدید وبلاگ خود را با تبادل لینک رایگان با تاپ 2 دانلود افزایش دهید -------> http://www.top2download.ir/links.php دانلود رایگان جدیدترین نرم افزار و بازیهای کامپیوتر و موبایل و بازی های PS3 ,PS2 ,PS1 PSP ,XBOX360 روز دنیا را فقط در تاپ 2 دانلود می توانید بیابید. * جدیدترین ها را از ما بخواهید * منتظرحضور گرم شما در تاپ 2 دانلود هستیم ... http://www.Top2Download.com

موبایل مجانی

با سلام! همکار گرامی اگر طالب ابن هست که با کمترین هزینه بهترین گوشی را داشه باشید لطفاً یه سری به وبلاگ من بزنید! اموزش هایی در این زمینه اونجا هست که میتونه برای شما مفید باشه! امید وارم استفاده کنید! وبلاگ:http://www.freeiphone5.parsiblog.com با تشکر!

زیتون

سلام فصل به اس فراموشت نشه وازدستت نره