Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

آخرین روزهای سال نود در مدرسه با خاطره های قشنگی رقم خورد. چهارشنبه بعد از ظهر جشن نوروز در مدرسه برگذار شد و البته شرکت برای عموم هم آزاد بود.برنامه شامل سه قسمت بود.پخت شیرینی عید که بچه ها شیرینی "توت "درست کردند که خیلی هم خوشمزه بود.قسمت دوم ساخت سفره هفت سین که طرح سفره آماده شده بود و بچه ها با خمیر هفت سینش رو درست کردند.و قسمت سوم اجرای نمایش و آشنا کردن بچه ها با مراسم نوروز.ولی چون پدر و مادرها اجازه حضور نداشتند از جزییات  اجرای مراسم اطلاع بیشتری پیدا نکردم و فقط چند تا عکس از قبل و بعد از شروع مراسم تونستم بگیرم.

پارسا-آرمان-کوروش و محمد پارسا

پارسا و خانم معلم مهربونشون قبل از شروع  قسمت شیرینی پزی

پارسا و علی و سفره هفت سین در دست

جشن اسباب بازی هم روز پنج شنبه در مدرسه برگذار شد.برنامه از این قرار بود که بچه ها اسباب بازیهایی را که لازم نداشتند برای فروش به مدرسه آوردند و اسباب بازیهای دوستانشون رو خریدند. هدف از اجرای این برنامه آشنا کردن بچه ها با خرید و فروش و آشنا کردن و مفهوم پول.و در پایان اهدا کردن باقیمانده اسباب بازیها به بچه های نیازمند بود.قبل از شروع خرید و فروش که با زنگ اعلام شد پولها رو به ژتون تبدیل کردیم و خرید و فروش با ژتون انجام شد.قیمت اسباب بازیها هم بین 50تومان (50 تا تک تومانی)تا دوهزار تومان بود به صورت برچسب روی اسباب بازیها مشخص شده بود.خرید و فروشی بود جالب و بیاد ماندنی.پدر و مادرها گاهی از بچه ها میخواستند چانه بزنند و تخفیف بگیرند ،گاهی بچه هایشان را از خرید منصرف میکردند و بعضی بچه ها  برای جنسهایشان تبلیغ میکردند و مشتری پیدا میکرند. پسر ما هم چنان شوق خرید داشت که غرفه خودش را رها کرده بود و دنبال جنس برای خرید میگشت و من و بابا مسئول فروش بودیم بر خلاف بعضی بچه ها که هیچ چیز نخریدند و فقط ایستاده بودند و اسباب بازیهایشان رو میفروختند.

پارسا در کنار غرفه خودش صرفا جهت عکس گرفتن!اسباب بازیهای پسرم(فقط حیوانها مال پارسا بود بقیه مال غرفه بغلی بود)مشتری زیادی هم داشت و به جز دو تا بقیه فروش رفت.

یک فروشنده در حال بازار یابی!

کیارش در حال خرید از پارسا...

از راست به چپ:آریا-.....-مانی-پارسا میرشمسی-فرداد-پارسا-پرهام-محمد مهدی

آرمین-پارسا-سپهر-پارسا

و عکس  یادگاری با مدیر و تعدادی از معلمها. از راست به چپ:معلم خلاقیت -معلم آشنایی با خدا-خانم مدیر-خانم معلم

پارسا و کیسه خرید...............

و قیمت اسباب بازیهای خریده شده از راست به چپ بالا:500تومان-800تومان-200تومان

پایین از راست به چپ:50تومان-50تومان-100تومان-200تومان-200تومان

.

.

.

             با آرزوی بهترین ها برای همه دوستانم در سال جدید


آخرین پست در سال 90.ارسال شده در مسافرت نوروزی .....بوشهر

 موضوع مطلب :
شنبه ٢٧ اسفند ۱۳٩٠ :: ۱۱:۳٢ ‎ق.ظ ::  نويسنده : مامان وحیده
     
درباره وبلاگ
مامان وحیده

من پارسا هستم.متولد 30 فروردین 84.به دایناسور خیلی علاقه دارم.هیچکس نمیدونه چرا به اونها علاقه مند شدم.خودم اسم این وبلاگ رو انتخاب کردم.مامانم برام مینویسه.از خاطرات من میگه.
پيوندها
نويسندگان
RSS Feed