Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

جمعه یکم اردیبهشت از طرف مدرسه پارسا به اردوی خانوادگی دعوت شدیم که هم به خانواده ها خوش گذشت هم به بچه ها چون همراه با برنامه های مختلفی بود.مکان اردو باغ خصوصی یکی از خانواده ها بود .برنامه اردو شامل نمایشگاه تعدادی از فعالیتهای بچه ها در طول سال ،مسابقه برای بچه ها و خانواده ها ،اهدای جایزه از نوع ویژه و بازی و شادی بچه ها در حد خودکشی..........بود.فرصتی بود که خانواده ها بیشتر با هم آشنا بشوند.

نمایشگاه کارگاه فنی بچه ها شامل نجاری و تشخیص اثر انگشت بود.در خصوص اثر انگشت برای بچه ها با ابزار مخصوص این کار آموزش داده بودند که پارسا چیزی در موردش نگفته بود و برای من خیلی جالب بود.در کنارش غرفه "فلسفه برای کودکان " بود که بابا طبق معمول که خوره کتاب است حدود یکساعت اطلاعات خیلی زیادی در مورد این موضوع بدست آورد و سفارش مجموعه کتابهاش رو داد.نمایشگاه نقاشی های گروهی  بچه ها هم به در و دیوار اتاق وسط باغ زده شده بود. 

نجاری

نقاشی

قسمت اول برنامه با بازی گروهی برای بچه ها شروع شد.بچه ها به دو گروه تقسیم شدند و با صدای سوت به طرف توپ می دویدند و هر کس زودتر به توپ میرسید برنده بود و در نهایت نتیجه گروهی اعلام شد و تشویق خانواده ها و بچه ها و اعتراضات به داوری هم جالب و دیدنی بود.جایزه هم "بوس رایگان" بود از طرف خاله نژلا.

مسابقه

 هر خانواده باید غذای خودش رو تهیه میکرد و ترجیحا از نوع سرد.بدون اطلاع قبلی اعلام کردند که هر خانواده مقداری از غذای خودش رو جهت تست کردن  تحویل هیئت داوری بده.مرحله نوع مواد مورد استفاده از جمله نوع روغن ،نحوه پخت و ظرف مورد استفاده بود و مرحله دوم نحوه شناخت مواد غذایی سالم مورد استفاده در غذا و روش پخت و تست غذا بود که امتیاز کلی با در نظر گرفتن همه این موارد بود.

غذای من هم الویه بود و سالاد ماکارونی بود.

نتیجه بعد از خوردن ناهار اعلام شد.نفر اول و دوم ته چین پخته بودند.و به همه خانواده ها هم جایزه داده شد.

جوایز

جایزه ها خیلی هیجان انگیز بود.نفر اول یک شانه تخم مرغ سیمرغ.نفر دوم سه بسته دستمال کاغذی.و بقیه به طریق قرعه کشی شامل ماکارونی،ادویه،زرشک،کشمش و جایزه من هم یک بسته چای سبز که کلی ذوق کردم....

بچه ها هم که از همه فرصتها برای بازی کردن استفاده کردند به حدی سرگرم بازی با هم بودند که تمایلی به ادامه بازی های مسابقه ای نشون ندادند.

حمل گروهی چوب

دفاع

پارسا و کوروش

رقص پایانی

و رقص و شادی پایانی .....

و بردن پارسا با اجبار و زور .....موضوع مطلب : خاطرات مدرسه / تفریح و گردش / عکس
یکشنبه ۱٠ اردیبهشت ۱۳٩۱ :: ۸:٤٤ ‎ق.ظ ::  نويسنده : مامان وحیده
     
درباره وبلاگ
مامان وحیده

من پارسا هستم.متولد 30 فروردین 84.به دایناسور خیلی علاقه دارم.هیچکس نمیدونه چرا به اونها علاقه مند شدم.خودم اسم این وبلاگ رو انتخاب کردم.مامانم برام مینویسه.از خاطرات من میگه.
پيوندها
نويسندگان
RSS Feed